Úklidová firma Warthul CR se na trhu úklidových služeb pohybuje již od října roku 1994. Při své dlouholeté činnosti v České republice využívá bohatých zkušeností svých německých partnerů. K dispozici má „know-how“ mateřské firmy, spolehlivý personál zaškolený v SRN, moderní technologické vybavení i ekologické čistící prostředky.
V roce 2002 došlo k prodeji majoritního podílu mateřské firmy z SRN do plně českých rukou. Veškeré vybavení a know-how však ve firmě zůstalo a firma si i nadále upevňuje svojí pozici na trhu.
Od našich zaměstnanců společnost požaduje bezúhonnost, kvalitně odvedenou práci a slušné vystupování. Samozřejmostí je absolvování odborných školení včetně dodržování předpisů bezpečnosti práce, ochrany zdraví při práci, hygieny a požární ochrany. Naši technici (vedoucí objektů) jsou v kontaktu se správou příslušných objektů a jsou schopni zajistit okamžité provedení požadovaných mimořádných prací či operativní odstranění případných nedostatků. Jejich činnost je kontrolována namátkovými návštěvami vedoucích pracovníků společnosti. Spokojenost zákazníka je pravidelně zjišťována členy vedení.

Při provozování našich služeb dbáme na dodržování ochrany životního prostředí a používáme čisticí prostředky atestované pro ČR.

Naše společnost odpovídá za škody způsobené svou činností do výše 2 mil. Kč. Na tuto částku má uzavřenou pojistnou smlouvu s pojišťovnou Kooperativa.

Pokud má vaše organizace úklidové služby zajištěny vlastními pracovníky nebo smluvně cizí úklidovou firmou, pak si od nás můžete vyžádat bezplatné zpracování projektu . Získáte tím možnost srovnání vlastních nákladů a činností, případně nákladů a služeb cizí úklidové firmy, vůči našim úklidovým nákladům a poskytovaným službám. Bude pouze na Vás, jakou příznivější variantu zvolíte a která bude splňovat Vaše představy.

Mimo hlavního a nosného oboru činnosti, úklidové a čistící služby, nabízíme,
v rámci celého komplexu poskytovaných služeb, další doplňkové služby.
Jsou to především dodávky hygienických systémů, zajištění ostrahy objektu
a půjčovna úklidových strojů.
Vzhledem k okamžitému zabezpečení přání našich zákazníku v mimořádných situacích držíme hodinovou pohotovost našich úklidových čet. Tak aby přání zákazníka bylo vždy neprodleně splněno.
V případě vzniklé situace nebo problému souvisejícím s úklidem v běžném provozu zákazníka ( např. rozbité sklo, náhlá potřeba úklidu kanceláře, rozlitá káva ..) , se o nápravu neprodleně postará pohotovostní četa. V případě komplikací se obrací na centrálu společnosti, která mu ihned poskytne další pracovní technologie apod.

ceník služeb ve formátu PDF ke stažení
 

 


 

Odkazy